Show – room

Show – room

Viva Divani to więcej niż sklep internetowy. Posiadamy także przestronny show-room w Szczecinie, dzięki czemu możesz na żywo zobaczyć nasze meble oraz otrzymać profesjonalną konsultację od naszych specjalistów, którzy doradzą Ci, jak urządzić wymarzone wnętrze.

Wszystko dla Twojej wygody i przyjemności zakupów.

Zapraszamy do wizyty!

Sklep VIVA DIVANI

Centrum Handlowy Top Shopping, I piętro

Hangarowa 13

Szczecin

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Setki nowoczesnych mebli – znajdziesz u nas meble, które są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Dbamy o to, by nasze produkty wyróżniały się oryginalnym i stylowym designem oraz miały praktyczne funkcje. Dlatego każdy mebel, jaki tworzymy jest wygodny, spełnia swoje zadania i jest ozdobą wnętrz.

Inspiracje do urządzania wnętrz – w naszym show-roomie prezentujemy meble w atrakcyjnych aranżacjach. Przytulna sypialnia, nowoczesna kuchnia, elegancki salon? Zobaczysz nasze pomysły na urządzenie wnętrz i znajdziesz mnóstwo inspiracji do urządzenia swojego wymarzonego mieszkania lub domu!

Porady ekspertów – w show-roomie czekają na Ciebie profesjonalni eksperci z zakresu urządzania wnętrz. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą, jak urządzić swoje cztery kąty, by odzwierciedlały Twój styl i jakie meble najlepiej wybrać do mieszkania i domu, by podkreślały charakter wnętrza i spełniały swoje funkcje.